Praha už volá

září 08, 2015

V pondělí 4. května se 4. B vypravila na vlastivědnou exkurzi do Prahy. K naší první metě, Pražskému hradu, nás sice přiblížily autobus, vlak i metro, ale nakonec jsme se museli spolehnout jen na vlastní nohy, abychom zdolali 121 zámeckých schodů. Přes Hradčany jsme pokračovali dolů na Karlův most.

Prozkoumali jsme si i tajemnou Kampu, kde nás zaujala zejména Lennonova zeď a obří miminka Davida Černého, u kterých na nás z keře vykukoval vystrašený potkan. Na Staroměstském náměstí jsme obdivovali postavičky orloje. A třešinku na závěr jsme si slupli na Václavském náměstí v podobě občerstvení v KFC a McDonald´s.

Nora Škorpíková

Přidat komentář
Přírodovědný kroužekPo stopách Alfréda Bartoše a ležácké tragédie

Přidejte Váš komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Rychlý kontakt

e-mail ředitelna: reditelna@zspohorelice.cz

tel. ředitel: +420 519 424 564

družina: +420 519 424 263

jídelna: +420 519 424 262

Objevte možnosti, které naše škola nabízí Vašim dětem

Zobrazit kroužky a projekty