Pokračování dění v dílnách

června 05, 2019

Žáci šestých ročníku už jsou zběhlí ve všech činnostech v hodinách světa práce, proto se pouští do složitějších výrobků. Jedním z nich byla dřevěná autíčka, která se jim moc povedla. Dalším výrobkem byla dřevěná káča, kterou určitě znají všichni rodiče. Zkoušeli jsme si také nové brusky, které byla zakoupeny z Místní akční skupiny, kdy žáci brousili hrnečky maminkám k jejich dni. Práce v dílnách žáky moc baví, někteří si dokonce zvolili dílny jako svůj volitelný předmět na příští školní rok.

V sedmých ročnících si žáci vyrobili lodičky z plechu, které přidělali na dřevěný podstavec. Nyní jejich úsilí finišuje při tvorbě rybiček a věšáků na klíče.

Jitka Benová

Pohádka o hudebních nástrojíchKroužek dílen
Rychlý kontakt

e-mail ředitelna: reditelna@zspohorelice.cz

tel. ředitel: +420 519 424 564

družina: +420 519 424 263

jídelna: +420 519 424 262

Objevte možnosti, které naše škola nabízí Vašim dětem

Zobrazit kroužky a projekty