Pohořelické sportovní hry aneb SOUBOJ TŘÍD!

června 26, 2022

Po delší odmlce se vrací tradiční předprázdninové sportování. Tentokrát půjde o souboj tříd. V úterý se utkají žáci osmých a devátých ročníků, ve středu je vystřídají jejich mladší spolužáci z šestých a sedmých tříd.

V oba dny bude turnaj začínat v 7:55 na venkovním sportovišti. V případě, že nám nebude přát počasí, se přesuneme do sportovní haly.

Starší chlapci budou v úterý hrát turnaj ve fotbale, ve středu budou mladší kluci hrát basketbal. Děvčata oba dny sehrají souboj ve florbale. Výběr sportů je na společné diskuzi a může se změnit. Kromě super stráveného času se můžete těšit i na bohatý doprovodný program.

PRIZE MONEY aneb ceny pro 6 nejlepších týmů (1.–3. místo) a jednotlivce v hodnotě 5000,-

FOODTRUCK neboli pojízdné občerstvení (ledová tříšť, občerstvení z grilu, limonáda a další nápoje). Peníze s sebou.

Úterní EXHIBITION aneb utkání nejlepších žáků proti učitelům, učitelkám a bývalým sportovně významným absolventům.

CHILLOUT ZONE neboli odpočívárna s lehátky avaky měs ta Pohořelice nedaleko občerstvení + DJ LJUK.

BODYPAINTING aneb malování válečných barev a jiných nápadů.

Přijďte společně přivítat LÉTO!!!

Na výletě za zvířátkyŽivot Karla IV.