Pohořelice se podnikání nebojí

března 21, 2016

Výzvu „Nebojme se podnikání“ nám předložilo SVČ Pohořelice a uspořádalo soutěž mezi okolními školami, kde si podnikaví žáci vyzkoušeli založit fiktivní firmu. V pátek 18. 3. se 2 podnikatelské týmy z 9. ročníku „hodily do gala“ a hrdě vkročily do světa vrcholového managementu. Vytvořily si svůj podnikatelský plán a v konferenčním sále MěÚ Pohořelice přesvědčily odbornou porotu o svých schopnostech při jeho realizaci. 9. A vsadila svůj kapitál na ambiciózní projekt špionážních kontaktních čoček, které by exportovala do celého světa „tahákuchtivým“ studentům. Tým z 9. B si založil cestovní kancelář specializující se na jazykové pobyty v zahraničí pro studenty. V dravé konkurenci podnikatelů z okolních škol vybojovala 9. A 2. místo. Součástí projektu byla i reklamní kampaň a na originální video se můžete podívat níže.

Nora Škorpíková

 

Další fotografie k nahlédnutí zde.

Přidat komentář
Kde domov můj?Oblastní kolo v recitaci

Přidejte Váš komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Rychlý kontakt

e-mail ředitelna: reditelna@zspohorelice.cz

tel. ředitel: +420 519 424 564

družina: +420 519 424 263

jídelna: +420 519 424 262

Objevte možnosti, které naše škola nabízí Vašim dětem

Zobrazit kroužky a projekty