Pohádka pro nejmenší

února 09, 2020

Děti ze třídy 3. A si připravily pro naše nejmladší spolužáky z nultého ročníku pohádkové představení Dědečkova rukavička.

Nejdříve si namalovaly kulisy a udělaly loutky, připravily si pečlivě text i práci s loutkami  a  nacvičily novou písničku. Pak už se jen zkoušelo a pilovalo. Děti práce bavila a vše dělaly s velkým nadšením a zájmem. V den vydávání vysvědčení tak mohly udělat překvapení pro naše nejmenší žáčky a předvést jim svoji nacvičenou pohádku. Žáčci si také společně zazpívali novou písničku a naši nejmenší dostali omalovánky s hlavními hrdiny předvedené pohádky. Vše dopadlo na jedničku a  dětem se společně strávený čas moc líbil.

Jitka Králíková

Fotogalerie ze vznikající přístavbyDen vzhůru nohama…
Rychlý kontakt

e-mail ředitelna: reditelna@zspohorelice.cz

tel. ředitel: +420 519 424 564

družina: +420 519 424 263

jídelna: +420 519 424 262

Objevte možnosti, které naše škola nabízí Vašim dětem

Zobrazit kroužky a projekty