Pohádka o hudebních nástrojích

června 05, 2019

V pátek 17. května nás navštívila babička Chrota a vyprávěla nám pohádku. Že neznáte babičku Chrotu? Věřte, nevěřte, je to starý hudební nástroj. Chrota, loutna, žaltář, okarína, beraní roh, flétny, klarinet, housle, foukací harmonika – to je jen malý zlomek z celkem padesáti historických a současných hudebních nástrojů, co jsme si mohli prohlédnout a poslechnout. S panem Macků, který nám všechny nástroje předvedl, jsme si zazpívali celou řadu oblíbených písniček. Moc se nám to líbilo.

                                                                                   Učitelky MŠ a ZŠ

Svátek maminek v mateřské školePokračování dění v dílnách
Rychlý kontakt

e-mail ředitelna: reditelna@zspohorelice.cz

tel. ředitel: +420 519 424 564

družina: +420 519 424 263

jídelna: +420 519 424 262

Objevte možnosti, které naše škola nabízí Vašim dětem

Zobrazit kroužky a projekty