Podzimní setkání s dravci

října 09, 2018

Dne 29. září jsme se těšili, až k nám zavítá skupina Zeyferus se svými opeřenci. I přesto, že nás zpočátku zlobil nepříjemný déšť, vydrželi jsme poslouchat velmi zajímavé vyprávění o přivezených dravcích. Sokolníci měli sýčka i sovu pálenou, mrchožrouty i orly. Zajímavou skupinou byli poštolky a sokoli.  Po úvodním slovu vysvitlo sluníčko a nás čekala ukázka lovu v letu. Zeyferus měl pro děti, které dávaly pozor i krásné kalendáře a obrázky. Pro ty, které správně odpověděly, i možnost držet dravce na rukavici, což se povedlo i dvěma prvňáčkům Melance Janhubové a Danielkovi Veselému. Velkým i malým dětem se dopoledne moc líbilo a potleskem odměňovaly každou perfektně provedenou ukázku. Již se těšíme na další setkání s nimi.

Žáci a učitelé ZŠ a MŠ  Pohořelice

Dopravní výchova ve 4. ročníkuMikroskopování bez mikroskopu
Rychlý kontakt

e-mail ředitelna: reditelna@zspohorelice.cz

tel. ředitel: +420 519 424 564

družina: +420 519 424 263

jídelna: +420 519 424 262

Objevte možnosti, které naše škola nabízí Vašim dětem

Zobrazit kroužky a projekty