Podzim v Pasohlávkách

října 18, 2015

V polovině září se děti ze školky a školy v Pasohlávkách vypravily na výlet parníkem. Ovšem nebyl to jen tak obyčejný výlet. Dostala se k nám zpráva o tajném pokladu. Vypluli jsme s panem kapitánem směrem ke kempu a už zdálky jsme viděli pirátskou vlajku. U ní jsme objevili mapu k pokladu a dopis. Po splnění několika úkolů jsme poklad našli. Bylo to napínavé a celou zpáteční plavbu jsme si měli o čem povídat.

O pár dní později k nám přijelo loutkové divadélko Rolničky s pohádkou O Ztracené šišce. Příběh to byl veselý i poučný.

Konec září u nás už tradičně patří dýňáčkům. 23. 9. odpoledne se postupně  celá naše slavnostně nazdobená školní zahrada zaplnila dětmi, rodiči, prarodiči či známými. Přinášeli si s sebou nápadité dráčky – malé i větší, veselé, ba i strašidelné. Na děti čekaly hry – házení šiškami, skákání v pytlích, jízda s naloženými kolečky. Když všem vyhládlo, u táboráku jsme si opekli špekáčky a nikomu se nám ani nechtělo domů.

 

Marie Chudobová, Jana Rusňáková, Jana Turečková

Přidat komentář
Okresní finále v MINIfotbaleFotky 1. C

Přidejte Váš komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Rychlý kontakt

e-mail ředitelna: reditelna@zspohorelice.cz

tel. ředitel: +420 519 424 564

družina: +420 519 424 263

jídelna: +420 519 424 262

Objevte možnosti, které naše škola nabízí Vašim dětem

Zobrazit kroužky a projekty