Podzim v Pasohlávkách

října 23, 2018

První podzimní akcí ve škole a školce v Pasohlávkách byli dýňáčci. Letos kvůli stavebním úpravám na zahradě jsme připravili z dýňáčků výstavu v areálu před vchodem do budovy. Všem rodičům, kteří se zapojili, děkujeme.

Stavební úpravy se týkaly instalace nové průlezky – kraba. Děti sledovaly přípravné práce se zvědavostí a výsledek je nadchl. Krab se stal okamžitě jejich oblíbeným kamarádem pro různé pohybové aktivity. Děkujeme ředitelství školy a obci Pasohlávky za organizaci a financování.

V říjnu nás navštívilo naše oblíbené divadélko Rolničky s pohádkou „Krtek a myška“. Nemocnou myšku pomohly krtečkovi naše děti vyléčit.

Koncem října jsme využili nabídky mikulovského muzea na edukační program „Na zámku s princeznou“. Zámeckými komnatami nás provázela princezna, která pro děti připravila zajímavé úkoly. Celá akce, ať už přiměřený obsah, tajemné prostředí zámku nebo krásné podzimní počasí, byla velmi příjemná.

                                                                       Učitelky MŠ a ZŠ

Ekologický filmový festival v BrněTanečky, to je naše…
Rychlý kontakt

e-mail ředitelna: reditelna@zspohorelice.cz

tel. ředitel: +420 519 424 564

družina: +420 519 424 263

jídelna: +420 519 424 262

Objevte možnosti, které naše škola nabízí Vašim dětem

Zobrazit kroužky a projekty