Podzim u třeťáků

listopadu 01, 2019

Dva měsíce uplynuly jako voda. Příroda se barví do kouzelné palety barev a my v podzimní náladě vůbec neleníme. Zdokonalujeme se v psaní, v počítání do sta i v geometrii při rýsování úseček a polopřímek. Velkou neznámou je pro nás anglický jazyk, se kterým se jako třeťáčci teprve seznamujeme. Co už však známe, je daltonská výuka. A jak ji zvládáme? Na to se můžete podívat v naší fotogalerii, kde možná najdete i odpověď na to, co je to Nůžkodrak nebo co všechno se dá vytvořit z podzimního listí.

Podívejte se….

Erika Tesárková

 

 

 

Strašidelný daltonVolby na zkoušku
Rychlý kontakt

e-mail ředitelna: reditelna@zspohorelice.cz

tel. ředitel: +420 519 424 564

družina: +420 519 424 263

jídelna: +420 519 424 262

Objevte možnosti, které naše škola nabízí Vašim dětem

Zobrazit kroužky a projekty