Poděkování ředitele školy

února 15, 2021

Nejvíc ze všeho doufám a přeji si, nejenom kvůli žákům, učitelům a rodičům, aby v době, kdy vyjde tento zpravodaj, jsme již normálně chodili do školy a vrátili se k prezenční výuce. Je mi líto všech neuskutečněných zážitků, emocí a kamarádství, o které byly děti ochuzeny. Chtěl bych vyjádřit velký obdiv a poděkování našim žákům, učitelům a rodičům, kteří udělali všechno pro to, aby dětem v distanční výuce pomohli.

Nikdo není v lehké situaci, ale nejobtížnější to nyní mají žáci devátých tříd, kteří se připravují na přijímací zkoušky a svou budoucí profesní orientaci. Už podruhé budeme ochuzeni o zajímavá témata absolventských a seminárních prací žáků devátých a osmých tříd. Jediné, co tedy můžeme žákům devátých tříd popřát, je úspěch v přijímacím řízení na střední školy.

Mgr. Stanislav Polák, MBA, ředitel školy

Distanční výuka v naší školeDoba ledová v 1. B
Rychlý kontakt

e-mail ředitelna: reditelna@zspohorelice.cz

tel. ředitel: +420 519 424 564

družina: +420 519 424 263

jídelna: +420 519 424 262

Objevte možnosti, které naše škola nabízí Vašim dětem

Zobrazit kroužky a projekty