Plavecký výcvik třídy 3. A a 2. C

Listopad 25, 2015

Od 9. září do 18. listopadu jezdili žáci 3. A a 2. C do krytého bazénu v Hustopečích na plavecký výcvik. Někteří se naučili základům plaveckých stylů, jiní se v nich zdokonalili. Téměř všichni se naučili potápět i skákat do vody. Nejvíce je bavily volné chvilky, kdy mohly děti podle svého výběru využívat různé pomůcky k plavání a ke hrám ve vodě. Dětem se plavání moc líbilo a pokaždé se těšily na další lekci. Za své plavecké výkony a úspěchy dostaly „mokré vysvědčení“, které je moc potěšilo.

 

Dagmar Homolová a Simona Urbičová

    

Přidat komentář
Beseda se spisovatelkou Ivonou BřezinovouSběr papíru

Přidejte Váš komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Rychlý kontakt

e-mail ředitelna: reditelna@zspohorelice.cz

tel. ředitel: +420 519 424 564

družina: +420 519 424 263

jídelna: +420 519 424 262

Objevte možnosti, které naše škola nabízí Vašim dětem

Zobrazit kroužky a projekty