Plavání 3. B a 3. C

prosince 13, 2019

Plavu si, ani nevím jak,

už umím prsa, umím znak…

 

Tak si prozpěvují kluci a holky z 3. B a 3. C, kteří zdárně ukončili plavecký výcvik v krytém bazénu v Hustopečích. Během deseti lekcí nás paní instruktorky a pan instruktor naučili splývat, plavat prsa, kraul a znak, a dokonce i plavání pod vodou. Zahráli jsme si společně některé z vodních her a užili si spoustu zábavy. V závěru kurzu jsme se také přesvědčili, že se z nás stali skuteční plavci. Celou délku bazénu jsme zvládli přeplavat úplně všichni a ti nejrychlejší poměří své síly v jarních plaveckých závodech. Už nyní jim všichni držíme palce.

                                                    Erika Tesárková, Simona Urbičová

Páteční putování za rybamiHoubový den
Rychlý kontakt

e-mail ředitelna: reditelna@zspohorelice.cz

tel. ředitel: +420 519 424 564

družina: +420 519 424 263

jídelna: +420 519 424 262

Objevte možnosti, které naše škola nabízí Vašim dětem

Zobrazit kroužky a projekty