Plakátem proti kyberšikaně

května 21, 2018

Výtvarná soutěž pro žáky základních a středních škol byla vyhlášena již v listopadu loňského roku. Tématem byl plakát varující děti před nebezpečím, které v sobě ukrývají sociálních sítě.

Z naší školy se do této soutěže zapojili žáci 4. A – Jakub Plaštiak, Jakub Loubek, Jan Studený, Matyáš Szabó a jediná dívka Kateřina Furišová. Jejich plakátky jsme odeslali  na konci ledna na Městskou policii v Brně, která byla organizátorem této výzvy. No a v dubnu nám přišlo vyrozumění, že práce „Jakubů“ bude vyhodnocena na slavnostním vyhlášení v Brně. A tak jsme všichni (pět autorů kreseb a já) jeli 16. května do Brna v napětí, na jakém místě naši kluci skončili.

V aule už netrpělivě čekalo několik dalších čekatelů. Chlapce potěšil pohled na ceny – koloběžky, longboardy a skateboardy. A pak přišlo slavnostní vyhlášení – kluci obsadili 2. místo!!!!!!!!!!! Radost z velkého „skejtu“ byla trochu pokažena tím, že dostali jen jeden do dvojice, ale to za chvíli pominulo, protože si kluci mezi sebou domluvili výměnu.

Viděli jsme práce i ostatních žáků jiných škol, někdo měl i videa. Partu nadšenců z naší třídy to nadchlo a už teď se těší na další ročník této soutěže.

 Iva Vaculíková

Pohořelické závody v atleticePrvňáčci v Hudebním ateliéru
Rychlý kontakt

e-mail ředitelna: reditelna@zspohorelice.cz

tel. ředitel: +420 519 424 564

družina: +420 519 424 263

jídelna: +420 519 424 262

Objevte možnosti, které naše škola nabízí Vašim dětem

Zobrazit kroužky a projekty