Pevnost Boyard

června 15, 2022

V pátek 3. června se Paarův zámeček v Pohořelicích na chvíli proměnil v pevnost Boyard. Děti ze 3. ročníku se dobrovolně rozhodly na pevnosti přespat společně s tygry, hady, pavouky, netopýry a jinou havětí…. Před noclehem však musely plnit různé úkoly, ke kterým byla nutná odvaha, fyzická zdatnost, vytrvalost a v neposlední řadě týmová práce. Za splněné úkoly dostávaly děti indicie.  Díky nim přišly na místo, kde se ukrývá poklad.

Plni dojmů, příjemných a někdy i dramatických zážitků jsme v pozdních nočních hodinách konečně ulehli ke spánku ve svých celách.

Věříme, že na noc na Paarově zámečku, na noc v pevnosti Boyard, budou děti dlouho vzpomínat a že si odnesly spoustu nezapomenutelných zážitků.

Mgr. Radka Baráková, Mgr. Jana Rudolfová

Nulťáci na výletěMažoretky na Slavnostech města Pohořelice
Rychlý kontakt

e-mail ředitelna: reditelna@zspohorelice.cz

tel. ředitel: +420 519 424 564

družina: +420 519 424 263

jídelna: +420 519 424 262

Objevte možnosti, které naše škola nabízí Vašim dětem

Zobrazit kroužky a projekty