Pěvecká soutěž 0.-3. ročníku

Duben 17, 2018

Zpívání je již tradiční soutěží na Lidické, kterému předchází pěvecké soutěže v jednotlivých třídách. Každý rok je účast žáků hojná, mnohokráte musíme zpěváčky v třídních kolech opravdu pečlivě a spravedlivě na soutěž vybírat. A vězte, že to není vždy jednoduché! Sami žáci se utvrzují v tom, jak nelehký úkol je zazpívat před porotou paní učitelek a soutěžících, nejen tedy zapět před svými spolužáky. Pro paní učitelky to je také každoroční bojovná nálada, aby uspěly nejlépe „jejich dětičky“. Jak celé klání ve zpívání dopadlo? Nu, věřte, že i letos to opět měla porota velmi těžké. Ale přece jen se paní učitelky na konečném umístění dohodly a prožily se soutěžícími velmi pěkné a zdařilé odpoledne. Z celkového počtu 32 dětí se umístilo 14 žáků.

Vítězové v 1. kategorii (0.-1 roč.) : 1. místo – Psotová Bára (1. A), 2. místo – Roháčková Kateřina (0. r.), Robošová Adéla (1. A), Pirožek Jiří (1. B), Nicolas Rotik (1. C), 3. místo – Benová Adéla (0. r.).

Vítězové ve 2. kategorii : 1. místo – Vancová Markéta (2. A), 2. místo – Neshodová Laura (2. A), 3. místo – Michalčíková Aneta (2. C), Plchová Viktorie (2. D), Kounek Jakub (2. D).

Vítězové ve 3. kategorii : 1. místo – Robošová Nela (3. C), 2. místo – Michelle Šestáková (3. C), 3. místo – Lakatošová Klára (3. C).

Zpěváčci byli oceněni pěknými diplomy či pamětními listy a drobnými cenami.

                                                                                                                                                                   Andrea Švecová

Základní škola Pohořelice úspěšná v získávání dotacíNejoriginálnější výlet
Rychlý kontakt

e-mail ředitelna: reditelna@zspohorelice.cz

tel. ředitel: +420 519 424 564

družina: +420 519 424 263

jídelna: +420 519 424 262

Objevte možnosti, které naše škola nabízí Vašim dětem

Zobrazit kroužky a projekty