Páťáci v roli lékařů

února 17, 2017

V hodinách přírodovědy se žáci 5. C seznamují s lidským tělem v rámci projektového vyučování. Učili jsme se poznávat a tolerovat každého člověka jako jedinečnou osobnost s různými odlišnostmi a o vzájemné toleranci mezi kulturami a rasami. Vždyť všichni máme společný původ. V další části projektu si pak žáci vyzkoušeli práci rentgenologů a poznávali kosti ruky i její pohyblivost. Na závěr sestavili kompletní lidskou kostru, kterou přijali za svého nového spolužáka. Dostal jméno Franta Králík. Paní učitelka jej vřele přivítala do kolektivu 5. C a každý den nás teď vítá hned při vstupu do třídy. Zhodnoťte sami, jak se nový spolužák začlenil.

Radka Horníčková

Exkurze do DRFG arényI v dílnách se něco děje!
Rychlý kontakt

e-mail ředitelna: reditelna@zspohorelice.cz

tel. ředitel: +420 519 424 564

družina: +420 519 424 263

jídelna: +420 519 424 262

Objevte možnosti, které naše škola nabízí Vašim dětem

Zobrazit kroužky a projekty