Páťáci na škole v přírodě

června 27, 2018

Předposlední školní týden si páťáci užili na škole v přírodě v překrásných Beskydách. Ubytovali jsme se ve skvělém hotelu v Horní Bečvě a nastartovali parádní týden. Díky každodenním výšlapům jsme zvládli poznat okolní krajinu, ať už při vodních hrátkách na hřišti u nedaleké přehrady, anebo z výšky 1 204 m n. m., kam jsme se s vypětím všech sil vyšplhali. Celý týden jsme hráli spoustu her v lese, šifrovali jsme vzkazy, psali a posílali domů opravdové dopisy, plížili jsme se pro poklad, anebo stavěli nepropustné domečky. Největší zábava byla, když paní učitelky ony domečky testovaly, a pod sprškou studené vody zjistily, že zase tak dokonalými stavebníky nejsme… Skvělá byla také diskotéka a soutěž „Bečva má talent“, při které mnozí z nás setřásli trému a připravili si svá vystoupení taneční, pěvecká i malířská. Na závěr jsme se ještě zajeli podívat do skanzenu v Rožnově pod Radhoštěm a navštívili jsme tamní světoznámou svíčkárnu.

Škola v přírodě se nám všem moc líbila a budeme na ni dlouho vzpomínat.

Kateřina Pikulová za kolektiv učitelek 5. ročníku

Daltonská konferenceQRkončíme! :)
Rychlý kontakt

e-mail ředitelna: reditelna@zspohorelice.cz

tel. ředitel: +420 519 424 564

družina: +420 519 424 263

jídelna: +420 519 424 262

Objevte možnosti, které naše škola nabízí Vašim dětem

Zobrazit kroužky a projekty