Pasohlávky v zoo

června 29, 2021

Ve čtvrtek 24. června jsme si sbalili batůžky s dobrotami a pláštěnkou a nasedli do autobusu, abychom si prohlédli brněnskou zoologickou zahradu. Už samotná cesta byla plná zážitků. Pro většinu žáků to bylo první setkání s MHD, a tak naše vzorně vychované děti zdravily spolucestující v tramvaji.

V zoo nás zaujali krokodýli, tygr, medvěd, panda červená a mnoho dalších zvířat. Ale největší úspěch u žáků sklidilo lanové centrum, prolézačky a vzduchové trampolíny. Všechny děti nakonec překonaly počáteční obavy a projely se na koni. V dětské zoo jsme si pohladili domácí zvířátka. Ve stáncích se zmrzlinou a suvenýry jsme vysypali z peněženky poslední peníze z kapesného a už jsme se šťastní a unavení vraceli domů. Pláštěnky naštěstí vydržely celý výlet v batohu, ale při příjezdu do Pasohlávek museli mnozí rodiče zachraňovat své potomky rychlým úprkem před průtrží mračen.

Jak se nám výlet vydařil, si můžete prohlédnout na fotografiích.

Nora Škorpíková a Lenka Žaludková

Vyrazili jsme za lamamiŽivot kolem nás – projektový den 7. C
Rychlý kontakt

e-mail ředitelna: reditelna@zspohorelice.cz

tel. ředitel: +420 519 424 564

družina: +420 519 424 263

jídelna: +420 519 424 262

Objevte možnosti, které naše škola nabízí Vašim dětem

Zobrazit kroužky a projekty