Pasohlávky a Senorady

listopadu 25, 2019

Mažoretky zahájily novou sezonu v minulém týdnu. V pátek večer 22. listopadu 2019 byly dvě skupiny pochodovat v Pasohlávkách, kde se konalo setkání se seniory. Druhý den, v sobotu 23. listopadu, jsme jely v podvečer autobusem do Senorad na již tradiční krojovanou společenskou akci spojenou s posezením u vína. Dívky tancovaly s pom-pony i s hůlkou, ukázaly obě loňské vítězné skladby (skupina 1 a 3) a bronzovou (skupina 2) ze soutěže v Jihlavě, rozloučily se závěrečným defilé na klasickou dechovou hudbu. Velká pochvala patří všem, zvláště pak nejmenším dívkám. V růžovém týmu máme letos šest maličkých nových mažoretek (5leté a 6leté), které po tréninku trvajícím pouze 7 týdnů zvládly jít celou skladbu bez zkoušky na místě. Na sále panovala báječná atmosféra, voněly tam klobásky, řízečky, koláčky, které jsme také ochutnaly.

Děkujeme za pozvání, moc se nám tam líbilo. Děkujeme rodičům za doprovod, spousta jich s námi byla auty. Děkujeme také paní Dobromile Janečkové, která našim dívkám darovala pro celý tým zelenočerné kostýmy. Dívky je hned s nadšením vyzkoušely.

Za mažoretky Ivana Poprachová a Jana Dudová

Český jazyk hrouŠplh
Rychlý kontakt

e-mail ředitelna: reditelna@zspohorelice.cz

tel. ředitel: +420 519 424 564

družina: +420 519 424 263

jídelna: +420 519 424 262

Objevte možnosti, které naše škola nabízí Vašim dětem

Zobrazit kroužky a projekty