Ovoce, zelenina a mléčné výrobky pro žáky základní školy

února 20, 2019

Možná jste si všimli, že vaše dítě nosí občas domů svačinu, která vám není povědomá. Před třemi lety jsme zapojili naši školu do projektů Ovoce do škol a Mléko do škol. Vybrali jsme firmy, které našim žákům dodávají několikrát za měsíc ovoce, zeleninu a mléčné výrobky. Jedná se o projekty Evropské unie, které se snaží přispět k trvalému zvýšení spotřeby ovoce, zeleniny a mléčných výrobků, vytvořit správné stravovací návyky ve výživě dětí a tím zároveň bojovat proti dětské obezitě. Dbáme především na pestrost nabízeného zboží. Děti dostávají například pomeranč, jablko, meloun, mandarinku, sýr žervé, mléko, bílý jogurt, mrkev, pomelo, hrušku, ovocnou šťávu, ovocné pyré, salát z řepy a červeného zelí.

Školní ples 2019Okresní kolo olympiády z anglického jazyka
Rychlý kontakt

e-mail ředitelna: reditelna@zspohorelice.cz

tel. ředitel: +420 519 424 564

družina: +420 519 424 263

jídelna: +420 519 424 262

Objevte možnosti, které naše škola nabízí Vašim dětem

Zobrazit kroužky a projekty