Oslavy masopustu na ZŠ Pohořelice

března 12, 2019

V pátek 1. března se chodby naší základní školy proměnily v karnevalový rej. Do akce pořádanou Školním parlamentem se zapojili jednotlivci či skupiny kamarádů. Dokonce některé celé třídní kolektivy se domluvily na společném tématu svých masek a ani někteří učitelé se nenechali zahanbit. Jedna třída se například změnila v polní nemocnici M. A. S. H., jiná zase v třídu plnou muzikantů z kapely Queen, potkat jste mohli Kissáky, hippiesáka, fanoušky Komety, žáky v retro šatech, čaroděje, smrtku, jeptišku…

Myslím, že všichni, kteří se nějakým způsobem zapojili, si užili spoustu legrace. Karneval se stal příjemným zpestřením obyčejného školního dne a již teď můžeme říci, že nebyl určitě posledním. Jak byli naši žáci nápadití, se můžete podívat v galerii.

Tamara Novosáková

Titul Škola udržitelného rozvojeInformace o družebním setkání dětí v polské Poraji
Rychlý kontakt

e-mail ředitelna: reditelna@zspohorelice.cz

tel. ředitel: +420 519 424 564

družina: +420 519 424 263

jídelna: +420 519 424 262

Objevte možnosti, které naše škola nabízí Vašim dětem

Zobrazit kroužky a projekty