Okrskové kolo v kopané

Březen 18, 2019

V úterý 12. března se kluci z pátečního kroužku kopané tradičně utkali s fotbalisty z blízkých škol. Po loňském 3. místě v kraji se nám školní tým hodně obměnil. Letošní tým nestojí na výrazných individualitách jako v minulých letech, ale těží z velké vyrovnanosti hráčů a týmového duchu. Po jednoznačné porážce ve skupině od Židlochovic to na obhajobu okrskového vítězství nevypadalo. Kluci se ale z prohry rychle otřepali a ve finále po heroickém výkonu židlochovické škole porážku oplatili. Postup do okresního kola jsme tedy obhájili a jedeme reprezentovat do Ivančic.

Mgr. Lukáš Mertlík

Jazykové vzdělávání učitelůCo je nového v pohořelické škole?
Rychlý kontakt

e-mail ředitelna: reditelna@zspohorelice.cz

tel. ředitel: +420 519 424 564

družina: +420 519 424 263

jídelna: +420 519 424 262

Objevte možnosti, které naše škola nabízí Vašim dětem

Zobrazit kroužky a projekty