Okresní kolo zeměpisné olympiády

února 27, 2017

Od školního kola zeměpisné olympiády utekly už dva měsíce. Její vítězové tak měli dost času připravit se na okresní kolo, které proběhlo v úterý 21. února v Modřicích. Naše škola zde měla své zástupce ve třech kategoriích – Ondru Daňka (6.C), Martina Kříže (7.A) a Jirku Veskernu (8.A). Každého z nich čekaly tři testy, ve kterých byly postupně prověřeny jejich schopnost pracovat s atlasem, teoretické znalosti a vědomosti a také praktické geografické dovednosti. Přestože se  naši geografové neumístili na předních příčkách, patří jim velké uznání. Zeměpisná olympiáda je totiž důkazem toho, jak důležité jsou mezipředmětové vztahy, neboť kluci museli nejen prokázat svou orientaci v zeměpisném učivu, ale také dobře počítat a porozumět textu, tabulkám či grafům.

Veronika Gajdošová

Titul Škola udržitelného rozvojeHurá do divadla!
Rychlý kontakt

e-mail ředitelna: reditelna@zspohorelice.cz

tel. ředitel: +420 519 424 564

družina: +420 519 424 263

jídelna: +420 519 424 262

Objevte možnosti, které naše škola nabízí Vašim dětem

Zobrazit kroužky a projekty