Okresní kolo v halovém fotbale v Ivančicích

dubna 04, 2017

Kluci z druhého stupně postoupili po třech letech z okrskového do okresního kola v halové kopané do Ivančic, kde velmi důstojně reprezentovali naši školu. Po vítězství ve skupině je v semifinále zastavilo po boji družstvo z Újezdu u Brna. A v závěrečné bitvě o třetí místo těsně podlehli mužstvu ze Střelic. Konečné čtvrté místo sice nevypadá jako „super úspěch“, ale musím kluky pochválit i za jednání, kterým se prezentovali mimo hřiště. Často se na sportovních kláních projevují emoce formou hádek s rozhodčími, s protihráči i spoluhráči, hrubé výrazy létají na všechny strany. V Ivančicích tomu tak nebylo. Všechny týmy předváděly výbornou kombinační hru, která bavila. Sportovní úterý v Ivančicích se prostě povedlo.

Kopaná je jednou z mnoha sportovních aktivit, kterým se u nás ve škole žáci věnují (podrobně zde v položce sportovní akce).

Složení družstva: Jiří Patočka, Radim Pohanka, Denis Straka, Tomáš Straka, Adam Trumpeš, Vojtěch Knirsch, Aleš Řehoř, Petr Stejskal, Petr Zajíc, Martin Mlýnek, David Flodr

Lukáš Mertlík

Březen měsíc knihy – Kdo se směje naposled…Nové pomůcky do výtvarné výchovy a pracovních činností
Rychlý kontakt

e-mail ředitelna: reditelna@zspohorelice.cz

tel. ředitel: +420 519 424 564

družina: +420 519 424 263

jídelna: +420 519 424 262

Objevte možnosti, které naše škola nabízí Vašim dětem

Zobrazit kroužky a projekty