Okresní kolo štafetového poháru

září 08, 2015

„Naše“ škola je již od počátku tohoto školního roku přihlášena do projektu Atletika pro děti do škol, který se snaží naše menší v ročnících 1 – 5 zapojit co nejvíce do pohybových aktivit. Heslo projektu zní: Běhej, házej, skákej rád, atletem se můžeš stát! My jsme tedy nelenili a začali od přední atletické disciplíny – běhu. Přihlásili jsme 16 členné družstvo do Štafetového poháru, kde jsme v pondělí 20. 4. poměřili síly na okresním kole soutěže, které se konalo v Oslavanech. Díky ochotě pana ředitele, jsme vyrazili privátním mikrobusem a mohli se soustředit pouze na dobrý výkon a krásy jižní Moravy. Soutěžilo se ve dvou disciplínách, a to: 8 x 100 m a 8 x 200 m. V obou štafetách jsme se střídali ve vedení s atleticky vytrénovaným družstvem Oslavan, ale bohužel jsme na něho nestačili. Nutno podotknout, že atletika v Oslavanech má dlouhou tradici a někteří účastníci štafety byli přímo členy atletického oddílu. Proto v žádném případě nesmutníme, ale jsme motivováni k dalšímu trénování, vždyť do krajského kola postupují první dvě školy! Držte nám i nadále pěsti, štafeta pokračuje!

Veronika Vráblíková, Tamara Gazdíková

 

Přidat komentář
Po stopách Alfréda Bartoše a ležácké tragédie5. C brouzdala Českem

Přidejte Váš komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Rychlý kontakt

e-mail ředitelna: reditelna@zspohorelice.cz

tel. ředitel: +420 519 424 564

družina: +420 519 424 263

jídelna: +420 519 424 262

Objevte možnosti, které naše škola nabízí Vašim dětem

Zobrazit kroužky a projekty