Ohlédnutí za vánočním jarmarkem

února 03, 2019

I když už nový rok běží v plném proudu, rádi vzpomínáme na krásnou atmosféru vánočního jarmarku, který proběhl v polovině prosince. Dvorní budova naší školy zvaná Domeček se proměnila ve vánoční trh, na němž žáci 4. a 5. tříd odkryli tajemství svého několikatýdenního tvoření. Budovu provoněl teplý punč, rozezněly se vánoční koledy a třídy se zaplnily vlastnoručně vyrobenými vánočními ozdobami, svícínky, přáníčky, papírovými stromečky, sněžítky, voňavými mýdýlky, sněhuláky, keramickými zvonečky či drátkovanými andělíčky. Jako každoročně měly největší úspěch dobroty v podobě karamelových lízátek, perníčků a čerstvého cukroví. Letos nám však navíc jarmark zpříjemnily děti z družiny svým milým vystoupením a především úžasné důchodkyně nejen již zmíněným punčem, ale také ochutnávkou a zdobením perníčků. Všichni jsme si vánoční odpoledne báječně užili, za což patří velký dík také vám, milí rodiče a kamarádi. Věříme, že jsme potěšili i my vás a že vás pocit štěstí a pohody bude provázet po celý nový rok 2019!

Za všechny učitele 4. a 5. tříd Kateřina Pikulová

První společná návštěva knihovnyFlorbalové turnaje
Rychlý kontakt

e-mail ředitelna: reditelna@zspohorelice.cz

tel. ředitel: +420 519 424 564

družina: +420 519 424 263

jídelna: +420 519 424 262

Objevte možnosti, které naše škola nabízí Vašim dětem

Zobrazit kroužky a projekty