Ohlédnutí za vánočním časem

ledna 06, 2020

O spoustu aktivit souvisejících s předvánočním obdobím se již tradičně postaral školní parlament.

Ve čtvrtek 5. prosince děti na prvním stupni navštívil Mikuláš se svojí čertí a andělskou družinou. Některé děti se bály opravdu hodně, ale ani tentokrát si žádné z nich strašidelní čerti do pekla neodnesli. Čtrnáct dní před začátkem vánočních prázdnin si žáci poprvé vyzdobili školní vánoční strom, který byl opravdu nádherný, zdobila ho vánoční přání samotných dětí. Adventní čas u nás vždy vrcholí vánočními besídkami v jednotlivých třídách. Vyhodnocena byla také soutěž o nejkrásnější vánoční výzdobu tříd a vánočního stromku. Loňské prvenství obhájila 7. C, která si za svoji snahu pochutnala na pohádkovém dortu. Nejkrásnější vánoční strom měla tentokrát 8. B. Vítězům gratulujeme a všem zúčastněním děkujeme.

Vše nejlepší do nového roku přeje školní parlament.

 

Soutěž Mladý chemikNovoroční tancování s mažoretkami
Rychlý kontakt

e-mail ředitelna: reditelna@zspohorelice.cz

tel. ředitel: +420 519 424 564

družina: +420 519 424 263

jídelna: +420 519 424 262

Objevte možnosti, které naše škola nabízí Vašim dětem

Zobrazit kroužky a projekty