Odpolední exkurze školní družiny

června 26, 2017

Ve středu 14. června 2017 jsme si dětmi ze školní družiny vyšli na odpolední výšlap. Vydali jsme se podívat na zvířata chovaná na farmě Sušárny s.r.o. Pohořelice do Velkého Dvora. Mnoho dětí s sebou neslo starší pečivo pro zvířata. A jaká zvířata jsme zde viděli? Spatřili jsme prasata a selátka, pštrosy, ovečky i oslí rodinku. Paní Kudrnové, která nás celým objektem provedla, náleží naše velké poděkování jak za doprovod, tak za pohoštění pro všechny děti.

Na další osvěžení a svačinku jsme se vydali k místnímu pohostinství, kde děti dostaly točené limonády. Dále si mohly zakoupit, na co měly chuť a vyskotačit se na průlezkách. Třebaže bylo celý den veliké horko, výlet se nám vydařil a dětem se ve Velkém Dvoře moc líbilo.

za školní družinu Milena Kánovičová

BMX exhibicePlavecký výcvik
Rychlý kontakt

e-mail ředitelna: reditelna@zspohorelice.cz

tel. ředitel: +420 519 424 564

družina: +420 519 424 263

jídelna: +420 519 424 262

Objevte možnosti, které naše škola nabízí Vašim dětem

Zobrazit kroužky a projekty