Odpoledne plné zábavy

listopadu 08, 2022

Ve čtvrtek 20. října proběhlo v naší třídě 3. D zábavné odpoledne s rodiči a dětmi. Paní učitelka připravila osm stanovišť, na kterých si rodiče mohli vyzkoušet, jak se netradičně učí jejich děti v hodinách, kdy se musí aktivně zapojovat do výuky. Na začátku děti přivítaly rodiče písničkou a ukázaly jim, jak se dokáží představit, a také o sobě řekly několik vět. Nebylo to jednoduché, vždyť byly v televizním studiu a musely se jednotlivě představit všem a mluvit do mikrofonu. Konkrétní stanoviště pak procházeli všichni v týmech. Třídili slova, tvořili hexagony, skládali mapu ČR, zopakovali si násobilku pomocí hadů nebo puzzle a hlavně se učili spolupracovat v týmu. Děti měly velkou radost, když mohly rodičům poradit a ukázat, že to umí.

Na konci akce jsme se opět rozloučili písničkou a shodli jsme se, že se zábavné odpoledne vydařilo. Všichni poděkovali a hodnotili odpoledne slovem SUPER.

Třídní učitelka Marcela Větrovská

HalloweenPřírodovědný klokan
Rychlý kontakt

e-mail ředitelna: reditelna@zspohorelice.cz

tel. ředitel: +420 519 424 564

družina: +420 519 424 263

jídelna: +420 519 424 262

Objevte možnosti, které naše škola nabízí Vašim dětem

Zobrazit kroužky a projekty