Oblastní kolo „Dopravní soutěže mladých cyklistů“ oblasti Pohořelicko 2018

května 23, 2018

I letos se naše škola zúčastnila Dopravní soutěže mladých cyklistů. V úterý 15. května jsme postavili 2 družstva z mladších a starších žáků. Soutěž vyhlašuje každoročně Ministerstvo dopravy ČR a oblastní kolo pořádalo Středisko volného času v Pohořelicích pod patronátem MÚ Pohořelice – odboru dopravy za účasti Policie ČR a Městské policie v Pohořelicích.

Naše družstva žáků svedla lítý boj v soutěžích: TEST – JÍZDA PO DOPR. HŘIŠTI – JÍZDA ZRUČNOSTI – ZDRAVOVĚDA. V mladších žácích nás reprezentovali z 5. ročníku:  D. Mezera, D. Hrachovina, N. Hejlová a A. Nováková. Ze starších žáků 7. ročníku pak: M. Kachyňová, B. Šenkýřová, M. Hlaváček a P. Zpěvák. Využili jsme společně se soupeři z dalších škol nově postavené dopravní hřiště v Pohořelicích. Naše družstva sice nepostoupila do vyššího kola, ale zato jsme se naučili plno věcí z oblasti řešení dopravních situací a poskytování první pomoci. Snad příští rok budeme mít více štěstí, co se týká lepších znalostí a praktických dovedností, a také, že bude lepší počasí, které nás po celé dopoledne trápilo dešťovými přeháňkami.

Petr Řiháček

Vlastivědná exkurze přípravného ročníkuThe Royal wedding 2018
Rychlý kontakt

e-mail ředitelna: reditelna@zspohorelice.cz

tel. ředitel: +420 519 424 564

družina: +420 519 424 263

jídelna: +420 519 424 262

Objevte možnosti, které naše škola nabízí Vašim dětem

Zobrazit kroužky a projekty