O hvězdě na Monte Bú

prosince 15, 2015

Za sedmero horami a řekami byly jednou tři třídy, které všechny v dálce uzřely zář jedné hvězdy. Vydaly se přes hory a přes doly a seznámily se s dalšími poutníky jménem Neptun, Uran, Saturn, Jupiter, Mars, Venuše a Merkur. Na konci své pouti poznaly, že ona tajemná hvězda se jmenuje Slunce. Na zpáteční cestě si na rynku Svobody opatřily vzácné dary a talismany a naplnily své vaky s potravinami v šenku „U Kentackého Fritovaného Cuřátka“. A žily šťastně až do smrti.

Lenka Koubková, Kateřina Pikulová, Nora Škorpíková

Bohdana Hanzlíková, Lenka Horáková, Bohumila Kolínková

Přidat komentář
Cesta z MarsuNávštěva čerta ve školní družině Pasohlávky

Přidejte Váš komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Rychlý kontakt

e-mail ředitelna: reditelna@zspohorelice.cz

tel. ředitel: +420 519 424 564

družina: +420 519 424 263

jídelna: +420 519 424 262

Objevte možnosti, které naše škola nabízí Vašim dětem

Zobrazit kroužky a projekty