Novoroční tancování s mažoretkami

ledna 06, 2020

Lidé mají se začátkem nového roku různá předsevzetí, v  mnoha případech se jedná o sportovní aktivity. Mažoretky začaly hned 3. ledna 2020 společnou akcí s rodiči. Málokdo ví, že mažoretky tancují i bez hůlek. V pátek večer v hale zaznělo 17 skladeb následujících jedna za druhou. Dívky pochodovaly s hůlkou i bez ní. Potěšilo nás, že někteří rodiče a sourozenci se odvážili vstoupit mezi naše řady a tancovali s námi. Nechybělo ani závěrečné večerní překvapení – ukázka nové skladby se světelnými hůlkami.  Přejeme všem v novém roce radost z pohybu.

                                                                                                                                      Vaše mažoretky

Ohlédnutí za vánočním časemRyby
Rychlý kontakt

e-mail ředitelna: reditelna@zspohorelice.cz

tel. ředitel: +420 519 424 564

družina: +420 519 424 263

jídelna: +420 519 424 262

Objevte možnosti, které naše škola nabízí Vašim dětem

Zobrazit kroužky a projekty