Nové pomůcky do výtvarné výchovy a pracovních činností

dubna 06, 2017

Škola zakoupila dva nové přístroje na pomoc při výtvarné výchově a pracovních činnostech. Jeden přístroj mají paní učitelky na Lidické a druhý paní učitelky na domečku, ale využívat ho mohou všichni zájemci i z druhého stupně. Přístroje se jmenují BIG SHOT. Tyto přístroje umí vyřezávat pomocí šablon a také embosovat (vytlačovat 3D reliéfy) pomocí embosovacích kapes. Práce s nimi je jednoduchá, takže ji zvládnou i žáci. Začátkem března se paní učitelky seznámily s tímto přístrojem a naučily se přístroj používat.

Nechtěla jsem jen nudný výklad, u kterého se i učitelky nudí, ale nachystala jsem si tvořivou dílnu, ve které si vyzkoušely, jak vyrobit jednoduché přání ke Dni matek. Když už jsme se tak pěkně sešly, tak jsme si vyměnily zkušenosti z výtvarných školení. Vyzkoušely jsme si práci se smršťovací fólii, která všechny nadchla, a myslím si, že ji s dětmi určitě vyzkouší.

Jitka Benová

Okresní kolo v halovém fotbale v IvančicíchMatematická a fyzikální olympiáda 2016/2017
Rychlý kontakt

e-mail ředitelna: reditelna@zspohorelice.cz

tel. ředitel: +420 519 424 564

družina: +420 519 424 263

jídelna: +420 519 424 262

Objevte možnosti, které naše škola nabízí Vašim dětem

Zobrazit kroužky a projekty