Nové informace k zápisu k povinné školní docházce – 21. 4. 2020

dubna 22, 2020

Od 1. do 20. 4. 2020 proběhl elektronický zápis dětí k povinné školní docházce. Nyní začínáme zpracovávat všechny podané přihlášky a žádosti o odklad. Víme, že PPP začnou pracovat po uvolnění celostátních karanténních opatření, takže na doporučení budeme než je PPP vydá. Do té doby bude řízení tzv. přerušeno.

Každý zákonný zástupce po přihlášení dítěte obdržel e-mail, kde je možné si stáhnout Žádost o zápis a v případě odkladu i Žádost o odklad. Zároveň s tím je v mailu také Registrační číslo přihlášky. Pod tímto číslem bude vaše dítě evidováno po celou dobu řízení o zápisu do školy. Jakmile budeme mít výsledky, najdete seznam všech dětí na webu, ale místo jmen budou právě tato registrační čísla. Rozhodnutí o přijetí také zašleme každému zvlášť na e-mailovou adresu s elektronickým podpisem ředitele školy v průběhu května a června. Pokud jste žádali o odklad, bude to teprve až po doručení Doporučení ke vzdělávání z PPP.

Podání elektronické přihlášky bude přístupné na stránkách školy až do konce měsíce dubna.

Pokud máte nejasnosti či dotazy, můžete volat na telefonní číslo: 607 756 506

Ing. Hana Konečná, zástupkyně ŘŠ

Výuka v době koronaviruSkřítkobraní v 2. B
Rychlý kontakt

e-mail ředitelna: reditelna@zspohorelice.cz

tel. ředitel: +420 519 424 564

družina: +420 519 424 263

jídelna: +420 519 424 262

Objevte možnosti, které naše škola nabízí Vašim dětem

Zobrazit kroužky a projekty