Není to UFO, ale přátelé létajícího disku

května 21, 2019

30. 4. jsme se zúčastnili středoškolského turnaje ultimate frisbee. Byla to již druhá akce v tomto mladém a netradičním sportu tento školní rok. Potkáváme se zde s fyzicky vyspělejšími protihráči.  Rozdíly však nejsou až tak znát díky technické vyspělosti našich některých žáků. Ačkoliv jsme základní školou, získali jsme si mezi elitními gymnázii respekt. Několik hráčů se frisbee aktivně věnuje a na naší hře to bylo znát. Jen některé chyby, k mládí patřící,  nás připravily o postup do bojů o ještě vyšší mety. Přesto jsme se umístili na 8. místě ze 14 celků, což je třeba považovat za úspěch. Z celkového hodnocení, po přepočtu umístění na body, jsme skončili v konkurenci 49 dalších středních škol, gymnázií a několika ZŠ, na 22. místě. I pro příští rok máme kontinuitu důležitých stavebních kamenů zajištěnu. Přemlouvat silné hráče z devítky, aby opakovali devátý ročník kvůli ještě většímu úspěchu, proto zřejmě nebudeme.

Hráči: Matěj Doušek, Adam Minařík, Jiří Patočka, Martin Vrbka, Vít Haumer, Lukáš Eleder, Jakub Kukák, Klára Šmídová, Aleš Řehoř, Klára Hejralová, Markéta Kachyňová.

Paarův zámeček v květnu 2019Integrovaná výuka Jedovnice 2019
Rychlý kontakt

e-mail ředitelna: reditelna@zspohorelice.cz

tel. ředitel: +420 519 424 564

družina: +420 519 424 263

jídelna: +420 519 424 262

Objevte možnosti, které naše škola nabízí Vašim dětem

Zobrazit kroužky a projekty