Návštěva VIDA centra

dubna 01, 2022

Chytrá zábava! Věda nás baví! Zázraky přírody! I takto bychom mohli uvést návštěvu 5. ročníků ZŠ Pohořelice v brněnském science centru VIDA.

Přírodovědná exkurze se uskutečnila v pátek 4. března, kdy jsme vyrazili vstříc novým poznatkům, které nám sama příroda nabízí. Děti se mohly po dobu tří hodin volně pohybovat po expozici a prostřednictvím interaktivních stanovišť si vyzkoušet třeba moderovat počasí, rozpoutat tornádo nebo se dostat do nitra obrovského srdce. Kdo měl zájem, mohl se vydat po stopách Holmese a rozluštit tajnou šifru nebo navštívit představení Science show plné zábavných pokusů. Byl to pro nás den zejména nových objevů, ale také zábavy a společně stráveného času.

Děkujeme VIDO! Budeme se těšit zase někdy příště.

Učitelky a děti 5. ročníků ZŠ Pohořelice

 

Sběr papíru opět startuje!Třída 4. A cestovala po Jihomoravském kraji
Rychlý kontakt

e-mail ředitelna: reditelna@zspohorelice.cz

tel. ředitel: +420 519 424 564

družina: +420 519 424 263

jídelna: +420 519 424 262

Objevte možnosti, které naše škola nabízí Vašim dětem

Zobrazit kroužky a projekty