Návštěva paní knihovnice ve škole

června 28, 2022

Paní knihovnice Alena Kratochvílová již 11 let spolupracuje se Základní školou v Pasohlávkách a vždy na konci školního roku vítá nové čtenáře. Děti obvykle navštěvují pasohlávskou veřejnou knihovnu a dostávají čtenářský průkaz na rok zdarma. Letos se kvůli rekonstrukci tato návštěva knihovny nemohla uskutečnit, a proto paní knihovnice přišla za dětmi do třídy. Připravila si pro děti dopolední program plný zajímavých her a úkolů. Žáci prvního ročníku se zapisovali do pamětní knihy a dostávali medaile a diplomy. Všichni školáci navíc obdrželi od obce knihy na prázdninové čtení a několik zajímavých her. Děkujeme a budeme se těšit na další spolupráci.

Nora Škorpíková

Detektivní příběhNa kolech do kempu Merkur
Rychlý kontakt

e-mail ředitelna: reditelna@zspohorelice.cz

tel. ředitel: +420 519 424 564

družina: +420 519 424 263

jídelna: +420 519 424 262

Objevte možnosti, které naše škola nabízí Vašim dětem

Zobrazit kroužky a projekty