Návštěva Hudebního ateliéru

května 18, 2017

Žáci 3. A a 3. C navštívili v pátek 5. května v rámci hudební výchovy Hudební ateliér Mgr. Pavla Kratochvíla, kde si poslechli skladbičky zahrané na sopránovou i altovou zobcovou flétnu, klarinet a klavír od dětí, které se na tyto nástroje již učí v ateliéru hrát. Slyšeli a viděli tak opravdové hudební nástroje, o kterých se učili v hudební výchově. Také měli možnost poslechnout si část dětského sboru Radost a společně si zazpívat písničku Dešťová víla. Někteří si i vyzkoušeli, za doprovodu klavíru, zazpívat sólo.

Hudební výchova v ateliéru trochu jinak se žákům moc líbila.

Manželům Kratochvílovým děkujeme za pozvání a dětem za pěkné hudební ukázky.

Jitka Králíková a Simona Urbičová

Hry bez hranicFlorbal  žáků ze 4. a 5. třídy
Rychlý kontakt

e-mail ředitelna: reditelna@zspohorelice.cz

tel. ředitel: +420 519 424 564

družina: +420 519 424 263

jídelna: +420 519 424 262

Objevte možnosti, které naše škola nabízí Vašim dětem

Zobrazit kroužky a projekty