Návštěva filmového festivalu Jeden svět

dubna 19, 2017

Kam doputovaly housle polského Žida, který přežil holocaust? Čím si vydělá Kimaru z Nairobi na školné, aby se mohl stát leteckým inženýrem? Jaké aktivity chystá Bětka s kamarády pro seniory v domově důchodců? Na tyto otázky nám odpověděly filmy, které jsme zhlédli v rámci festivalu dokumentárních filmů Jeden svět v Brně, který je zaměřený na lidská práva. Po projekci pro nás pracovníci volnočasového střediska Labyrint nachystali workshop, který reflektoval hlavní témata filmů. Děti pracovaly samostatně i ve skupinkách a sdílely s ostatními vlastní názory a zážitky pomocí různých scének, pantomimy a příběhů.

ModelováníDějepis trochu jinak
Rychlý kontakt

e-mail ředitelna: reditelna@zspohorelice.cz

tel. ředitel: +420 519 424 564

družina: +420 519 424 263

jídelna: +420 519 424 262

Objevte možnosti, které naše škola nabízí Vašim dětem

Zobrazit kroužky a projekty