Návštěva divadla ve Znojmě

května 04, 2016

Dne 27. dubna žáci 2. C a 3. A navštívili divadlo ve Znojmě. Představení, které tam zhlédli, se jmenovalo ,,Hugo z hor“. Pohádka vyprávěla o sněžném muži, který byl přivezen do civilizace a zažíval různá dobrodružství v rodině vědce a jeho dcerky. I přesto, že se Hugo v nové rodině a s novou kamarádkou cítil dobře, vrátil se nakonec domů do hor. Dětem se pohádka líbila a herci byli odměněni velkým potleskem.

Na závěr jsme si se zájmem prohlédli interiér divadla a na památku jsme se tam vyfotografovali.

Dagmar Homolová a Simona Urbičová

 

 

Přidat komentář
Putování po ČeskuČarodějné učení

Přidejte Váš komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Rychlý kontakt

e-mail ředitelna: reditelna@zspohorelice.cz

tel. ředitel: +420 519 424 564

družina: +420 519 424 263

jídelna: +420 519 424 262

Objevte možnosti, které naše škola nabízí Vašim dětem

Zobrazit kroužky a projekty