Návštěva dětí školní družiny v Optice Pohořelice

listopadu 11, 2015

V měsíci říjnu 2015 jsme na pozvání paní Grůzové, majitelky Optiky Pohořelice, navštívili a prohlédli si její optiku. Dětem bylo například ukázáno, jak se dělají a také opravují brýle, jaké druhy brýlí existují (sluneční, na čtení, půlové aj.). V optice jsme se na chvíli vrátili v čase, protože nám p. Grůzová ukázala i brýle a jiné pomůcky na čtení, které se kdysi nosily. Během 14 dnů se prostřídala v optice všechna oddělení.

Děti si mohly vyzkoušet, jak rozmazaně vidí někdo se špatným zrakem a také jim byl orientačně změřen zrak. Každý si mohl vyzkoušet na sobě i jedny brýle „kouzelné“. Na rozloučenou obdrželo každé dítě drobný dárek. Děkujeme.

Milena Kánovičová

 

Přidat komentář
I. a II. oddělení. na podzimní vycházce do zahradnictvíSběr papíru

Přidejte Váš komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Rychlý kontakt

e-mail ředitelna: reditelna@zspohorelice.cz

tel. ředitel: +420 519 424 564

družina: +420 519 424 263

jídelna: +420 519 424 262

Objevte možnosti, které naše škola nabízí Vašim dětem

Zobrazit kroužky a projekty