Návrh památníku odboje

března 10, 2022

Jak důležité je připomínat si odvahu a statečnost všech, kteří se rozhodnout obětovat své životy pro vyšší hodnoty, ukazují dnešní dny. Žáci 9. A, B, C dostali úkol ve skupinách navrhnout památníky hrdinům odboje druhé světové války. Všichni přistoupili k úkolu zodpovědně, s respektem, zároveň měli spoustu skvělých nápadů. Při závěrečném vzájemném hodnocení se kromě vizuální stránky, hlavní myšlenky i samotné prezentace kladl důraz i na praktickou stránku (výběr materiálu či plánované umístění památníku). Jak se žákům role návrhářů památníků vydařila, se můžete podívat na fotografiích.

Tamara Novosáková

Karneval v PasohlávkáchRecitační soutěž na 2. stupni
Rychlý kontakt

e-mail ředitelna: reditelna@zspohorelice.cz

tel. ředitel: +420 519 424 564

družina: +420 519 424 263

jídelna: +420 519 424 262

Objevte možnosti, které naše škola nabízí Vašim dětem

Zobrazit kroužky a projekty