Naše první pololetí v Bradavicích

února 20, 2018

Před časem nám skončilo první pololetí a žáci 4. C jej řádně oslavili. Ukončili totiž svůj první půlrok jako studenti nebelvírské, zmijozelské, mrzimorské a havraspárské koleje na Škole čar a kouzel v Bradavicích. Už na začátku školního roku byli žáci moudrým kloboukem rozděleni do těchto čtyř kolejí a každý týden se snažili pro svou kolej získat co nejvíce bodů. Body sbírali za splněné dobrovolné úkoly, také za pomoc učitelům či spolužákům a za vzorné plnění povinností služby. Nakonec se dvě nejpilnější koleje dokázaly dostat přes sto bodů a až do úplného závěru to byl pravý boj. Myslíte, že stejně jako v knižních předlohách od J. K. Rowling vyhrál Nebelvír? No, musím Vás zklamat, i když obsadil výborné druhé místo, na to první nakonec dosáhl Havraspár a jeho sedm studentů si tak mohlo odnést svůj ohnivý pohár. Ani zbytek však neodešel s prázdnou. Každý student bradavické školy obdržel svou vlastní zlatonku a diplom. Po gratulaci výhercům pak znovu nadešel čas pro moudrý klobouk, který žáky rozřadil do kolejí pro nadcházející druhé pololetí. Nám nezbývá nic jiného, než studentům popřát mnoho úspěchu do dalšího kouzelnického klání.

Radka Horníčková

První teplákový den na ZŠ PohořeliceSoutěž Ovocentrum
Rychlý kontakt

e-mail ředitelna: reditelna@zspohorelice.cz

tel. ředitel: +420 519 424 564

družina: +420 519 424 263

jídelna: +420 519 424 262

Objevte možnosti, které naše škola nabízí Vašim dětem

Zobrazit kroužky a projekty