Nádherná Praha stověžatá

června 06, 2019

V jednom květnovém týdnu se 4. ročník vydal (už tradičně) objevovat krásy našeho hlavního města Prahy. Počasí nám moc nepřálo, skoro celý týden propršelo, ale i přesto jsme si to moc užili. Viděli jsme výměnu stráže na pražském hradě, obdivovali chrám sv. Víta, prošli jsme prázdný Karlův most, na Staroměstském náměstí jsme pozorovali nádherný orloj a na Václavském náměstí jsme se vyfotili u sochy sv. Václava.
Samozřejmě kromě návštěvy památek k výletu patří i jiný druh zážitků, např. cestování vlakem a metrem, občerstvení v KFC, ochutnávka zmrzliny ve vyhlášené cukrárně a řádění v největším pražském hračkářství. Doufáme, že kromě spousty fotodokumentace a suvenýrů jsme přivezli domů vzpomínky na celý život.

Nečekaný výlet prvňáčkůCesta do Polska
Rychlý kontakt

e-mail ředitelna: reditelna@zspohorelice.cz

tel. ředitel: +420 519 424 564

družina: +420 519 424 263

jídelna: +420 519 424 262

Objevte možnosti, které naše škola nabízí Vašim dětem

Zobrazit kroužky a projekty