Na kole za školu

října 02, 2017

Využili jsme krásného babího léta, vytáhli kola a vyrazili vyzkoušet nové dopravní hřiště za školou. Zkušení lektoři ze SVČ Pohořelice zde pro čtvrťáky uspořádali první kolo letošní dopravní výchovy. Zopakovali s dětmi pravidla silničního provozu i značky a pak se s nimi vydali do terénu hřiště, které výborně simuluje reálné dopravní situace českých silnic. Žáci si zopakovali chování na silnici coby chodci i cyklisti. Vyzkoušeli si jízdu zručnosti přes zákeřné překážky a především museli obstát v záludných křižovatkách plných různých dopravních značek a přechodů pro chodce.  Jak jim to šlo, se můžete podívat ve fotogalerii. Lektorům SVČ děkujeme, moc jsme si to užili!

Stravné ve školní jídelněŽelešická růže
Rychlý kontakt

e-mail ředitelna: reditelna@zspohorelice.cz

tel. ředitel: +420 519 424 564

družina: +420 519 424 263

jídelna: +420 519 424 262

Objevte možnosti, které naše škola nabízí Vašim dětem

Zobrazit kroužky a projekty