Myslivecká beseda v MŠ

listopadu 26, 2021

V listopadu měla třída Berušek téma „Barevný les“. Paní učitelky si pozvaly osobu nejpovolanější, pana myslivce. Nepřišel sám. Přinesl s sebou vycpaná zvířata – vydru, bažanta, lišku, kunu, špačka. Vyprávěl o jejich způsobu života velmi poutavě. Děti se dověděly, jak se lesní a polní zvířata připravují na zimu, jak se o ně myslivci starají, čím se živí. Děti si mohly zvířátka prohlédnout pěkně zblízka a také si je pohladit. Pan myslivec nám slíbil, že na jaře za námi do školky přijde znovu, tentokrát bude vyprávět, co se děje v lese v jarním období.

                                                                                                          Kateřina Chaloupková

Po stopách starověkého EgyptaKroužek atletiky
Rychlý kontakt

e-mail ředitelna: reditelna@zspohorelice.cz

tel. ředitel: +420 519 424 564

družina: +420 519 424 263

jídelna: +420 519 424 262

Objevte možnosti, které naše škola nabízí Vašim dětem

Zobrazit kroužky a projekty