Můj první komiks

března 30, 2020

Žáci třídy 3. A si vyzkoušeli  v rámci projektové výuky vlastní tvorbu komiksů. Všemu našemu snažení předcházelo čtení komiksových příběhů v čítance.  V hodinách výtvarné výchovy a pracovních činností si vybrali předtištěné listy s obrázky, které museli výtvarně dotvořit a následně z těchto listů vyrobit „časopis“. V další vyučovací hodině si promysleli příběh (hodina slohu) a nakonec v rámci psaní celý komiksový příběh přepsali a dotvořili. Odměnou za toto úsilí jim pak byly krásné práce, které byly plné humoru a nečekaných zápletek. Děti si je vzájemně předčítaly a užily si tak další chvilky pohody a příjemně stráveného času.

Jitka Králíková

Delikatesní zlomkyVýuka v době koronaviru
Rychlý kontakt

e-mail ředitelna: reditelna@zspohorelice.cz

tel. ředitel: +420 519 424 564

družina: +420 519 424 263

jídelna: +420 519 424 262

Objevte možnosti, které naše škola nabízí Vašim dětem

Zobrazit kroužky a projekty