Můj domov

ledna 16, 2017

V posledním prosincovém týdnu proběhlo u druháčků čtvrté daltonské vyučování na téma : DOMOV – MÍSTO, KDE ŽIJEME. Nejdříve jsme si v prvouce povídali o našem domově a posléze i o České republice. Na mapě ČR jsme vyhledávali města a obce, ve kterých bydlíme. Polohu některých malých vesnic jsme ale určovali přibližně, neboť nejsou na mapě podrobně zaznamenány. Mezi povinnými úkoly byla stěžejní práce s textem, tj. čtení s porozuměním. Jedním z nepovinných úkolů byla nově již zmíněná práce s mapou, do které žáci kroužkovali město, kam chodí do školy a kde bydlí. A protože děti navštěvují školu v Pohořelicích, všichni si složili puzzle – znak města Pohořelic.

 Švecová, Bednářová

Výuka plavání přípravných tříd 0.A a 0.BPreventivní program
Rychlý kontakt

e-mail ředitelna: reditelna@zspohorelice.cz

tel. ředitel: +420 519 424 564

družina: +420 519 424 263

jídelna: +420 519 424 262

Objevte možnosti, které naše škola nabízí Vašim dětem

Zobrazit kroužky a projekty