MINIpřehazovaná

března 30, 2016

V úterý 15. března naše škola pořádala okrskové kolo turnaje v MINIpřehazované 4. – 5. tříd. Sportovní hala byla rozdělena na několik hřišť a vždy se hrálo více zápasů současně. Jako rozhodčí zde působilo několik vybraných a vyškolených žáků 2. stupně. Turnaj byl rozdělen do několika kategorií – úplné ZŠ, malotřídní ZŠ, neúplné ZŠ, vždy zvlášť chlapci a dívky. Nejlepší družstvo z každé kategorie pak postoupilo do kola okresního, které zde proběhlo o týden později, a zúčastnil se ho větší počet družstev z různých škol. Naši školu zde reprezentovala dvě družstva složená z chlapců a dívek z 5. ročníku. Navzdory vší snaze se jim nepodařilo umístit, přesto jim jistě patří pochvala za účast. Děkujeme všem rozhodčím z řad žáků i vyučujícím, kteří se na pohodovém průběhu turnaje jakkoli podíleli.

Veronika Gajdošová, Iva Vaculíková

Velikonoční týden v Pasohlávkách7. vydání školního časopisu

Přidejte Váš komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.